WORLD CLASS COCKTAILS:
GUEST SHIFT HONZY ŠEBKA

4. 9. 2023, 19:00

ALMA KLUB

Objevte nové zákoutí Almy! Náš "barový klub" v historickém sklepě, určený pro nejrůznější speciální kulturní či privátní akce, převezme na celý večer v rámci přátelské guest shift Honza Šebek, vítěz českého finále prestižní barmanské soutěže World Class a šéfbarman legendárního Becher's Baru v Grandhotelu Pupp.

Budete tak mít příležitost ochutnat jeho inovativní soutěžní koktejly obsahující nejrůznější netypické suroviny vycházející z letošního – vysoce aktuálního – důrazu na udržitelnost. Mezi šesti soutěžními koktejly se objeví například Sur-Colada z whisky Johnnie Walker Black Label, makový koktejl Auchroisk nebo drink Ikigai, který obsahuje gin Tanqueray, saké, destilát z vlastnoručně nasbíraných jarních květů a jasmínový čaj. 

Téma udržitelnosti a neplýtvání silně rezonuje i u nás v Almě – náš šéfbarman Pavel Sochor se ve zmíněné soutěži umístil na třetím místě a ve svém soutěžním koktejlu použil například chléb, který se nespotřeboval v sesterské pekárně Kro Bakery. Právě drink s názvem Self Esteem a dva další speciální koktejly bude na akci míchat také.

Vstup volný, platí se jen konzumace.

Další informace najdete ve Facebookové události a našem Instagramu.

Barový klub se nachází v podzemí Almy – stačí vejít do kavárny a vydat se po schodech dolů do sklepa.