Alma Prague Soukromé akce a pronájmy

Soukromé akce a pronájmy

Jedinečný prostor Almy si nemusíte užívat jen jako hosté naší restaurace, vinárny nebo kavárny – může být váš na celý den. Nebo noc. Nebo obojí, záleží, co za akci máte v plánu! Historický komplex budov Almy na rohu Křemencovy a V Jirchářích zahrnuje také velkorysé konferenční a eventové prostory, které spojují elegantní, puristicky čisté interiéry s historickým šarmem a nejmodernějším technickým vybavením. Díky poloze v samém srdci města, nedaleko Národní třídy, je Alma navíc skvěle dopravně dostupná.

Všestrannost, pestrá typologie a vzájemná kombinovatelnost našich eventových prostor dělá z Almy ideální místo na široké spektrum akcí. Pomůžeme vám zorganizovat meetingy, firemní / vánoční večírky, oslavy, semináře, konference, corporate business lunche, product launche a prezentace, svatby, afterparty, rauty, coffee breaky, ale taky křty, promítání, koncerty a další kulturní akce... ať už plánujete event pro 15 nebo 150 lidí, Alma je to místo.

Alma nabízí následující prostory k pronájmu v centru Prahy:

Prostory jsou klimatizované – bezbariérové* – vzájemně propojitelné – s vysokorychlostním wifi připojením

Prohlédněte si je níže nebo prostřednictvím virtuální prohlídky zde..

...nebo nám zašlete svou představu o eventu přes náš poptávkový formulář / na events@almaprague.cz.

Alma Degustační místnost
Alma Restaurant

Alma wine bar

VINÁRNA

Komorní, útulná vinárna na dvorku Almy v přízemí někdejší tiskařské dílny z počátku 19. století je ideální prostor pro nejrůznější křty, oslavy, parties, prezentace – a samozřejmě ochutnávky vín!

Pronajmout si ji můžete samostatně, nebo ve spojení s multifunkčním sálem o patro výš, který je ideální jako rozšíření kapacity vinárny pro větší skupiny, nebo pro meeting / servírovaný oběd či večeři před pokračováním party ve vinárně. Nebo můžete přidat venkovní posezení na naší zahrádce ve vnitrobloku.

kapacita — až 25 lidí
typ akce — degustace, večírek, raut, prezentace, číše vína
typy sezení — lounge, koktejl
propojitelné s — MULTIFUNKČNÍ MEETING ROOM, ZAHRÁDKA

Alma Dárkový poukaz
Alma Dárkový poukaz
Alma Dárkový poukaz

Multifunčkní meeting room

Světlá, prostorná místnost v prvním patře nad vinárnou je díky dostatku přirozeného denního světla i možnosti odstínit ho tmavými závěsy všestranně použitelná pro nejrůznější typy akcí kdykoli během dne, od firemního meetingu či školení po intimní oslavu. Lze si ji pronajmout samostatně nebo s prostorem vinárny o podlaží níže, který je ideální například pro servis coffee breaku nebo číši vína po akci.

K dispozici je velkoformátová TV, ozvučení a vysokorychlostní internetové připojení (detaily dostupné techniky s vámi rádi probere náš event manager při vaší poptávce).

kapacita — 18–25 lidí
typ akce — mítink, školení, prezentace, party, oslava narozenin
typy sezení — boardroom, škola, lounge
propojitelné s — VINÁRNA

Alma Multifunčkní meeting room

Konferenční sál

Konferenční sál v prostorách někdejšího prvorepublikového kina, které dalo Almě jméno. Sál je moderně zrekonstruovaný, nabízí široké možnosti uspořádání a příjemné soukromí historického sklepa Almy. Přes prostorné foyer se šatnou se dá propojit i s prostorem barového klubu, ideálního pro servis občerstvení během vaší akce či po ní.

V konferenčním sále dispozici je velkoplošný projektor a plátno, projekční kabina, ozvučení a vysokorychlostní internetové připojení (detaily dostupné techniky s vámi rádi probere náš event manager při vaší poptávce).

kapacita — až 80 osob
typ akce školení, konference, soukromé promítání, teambuilding
typy sezení divadlo, škola, koktejl
propojitelné s BAROVÝ KLUB


Barový klub

Útulný klub v citlivě zrekonstrukovaném barokním sklepě Almy nabízí plně vybavený bar a zázemí pro catering. Ideální místo pro večírek, křest, nebo jako občerstvovací prostor při akci v přilehlém konferenčním sále. K dispozici je ozvučení, lze zařídit i DJ techniku – detaily vám sdělí náš event manager.

kapacita — 25 – 35 lidí
typ akcekoktejl, oslava, raut, coffee break, party
typy sezení koktejl
propojitelné s KONFERENČNÍ SÁL

Alma barový klub

Degustační místnost

Intimní, působivý prostor někdejších barokních sklepů (a skladu uhlí!) dnes slouží jako místo pro nejrůznější ochutnávky a privátní setkání. Pokud budete chtít po degustaci spojit s večeři v naší restauraci, lze pro vaší skupinu zarezervovat stůl pro až 12 lidí přímo u otevřené kuchyně, takzvaný chef's table.

kapacitaaž 12 osob
typ akcedegustace, seminář
typy sezení boardroom
propojitelné s CHEF'S TABLE V RESTAURACI

Alma Degustační místnost

restaurace

Tepající srdce Almy, prostorná, vzdušná a elegantní moderní restaurace v přízemí, která nabízí dostatek přirozeného světla přes den i intimní atmosféru po setmění. Připočtěte výhled do otevřené kuchyně, ze které šéfkuchaři Petr Židek a Michal Daněk servírují své vyhlášené menu, přizpůsobené typu vaší akce, umělecká díla na zdech a atmosféru, která je uvolněná a reprezentativní zároveň, a máte ideální místo na nejrůznější firemní i soukromé akce, jejichž základem je špičkové jídlo a radost z dobré společnosti.

Kapacitu prostoru lze ještě zvětšit spojením s prostorem kavárny Alma nebo zahrádku ve vnitrobloku.

kapacita — až 120 lidí (v závislosti na typu sezení)
typ akce — svatba, firemní večírek, pracovní oběd
typ cateringu — raut, servírované menu, koktejl
typy sezení — restaurace, banket, koktejl
propojitelné s — KAVÁRNA / ZAHRÁDKA

Alma Restaurant

Kavárna

Kavárna na rohu Almy nabízí vzdušný a přitom útulný prostor pro nejrůznější setkání, křty, prezentace, semináře, brunche apod., případně díky svému těsnému sousedství s restaurací funguje jako její přirozené rozšíření nebo místo pro welcome drink.

kapacita — 20 lidí
typ akce — obed, večeře, prezentace, brunch, oslava
typy sezení — multifunkční
propojitelné — RESTAURACE / ZAHRÁDKA

Alma kavárna

zahrádka

Třešinka na Alma dortu: zahrádka ve vnitrobloku naší restaurace nabízí klidné venkovní posezení v samotném centru Prahy, ale zcela bez jeho ruchu. V závislosti na sezoně a počasí ji můžete využít jako hlavní místo konání svého eventu, nebo jako doplňkový outdoor prostor pro vaši akci v restauraci, vinárně či kavárně.

kapacita — až 35 lidí
typ akce — welcome drink, koktejl, oběd, večeře, garden party
typy sezení — restaurace, koktejl
propojitelné — KAVÁRNA / RESTAURACE / VINÁRNA

Alma zahrádka

Domluvíme se?

Uděláme pro to maximum. Popište nám prosím svou představu o eventu skrze tento nezávazný poptávkový formulář, a my se vám co nejdříve ozveme. (Můžete nám také napsat na events@almaprague.cz.)

Pokud si nejste jistí, nic se neděje, zvolte možnost "Ještě nevím" a nejvhodnější prostor(y) pro Vaši akci vybereme společně.
  • Vinárna
  • Multifunkční meeting room
  • Konferenční sál
  • Barový klub
  • Degustační místnost
  • Restaurace
  • Kavárna
  • Zahrádka
  • Ještě nevím