Alma Prague vinárna nabídka naturálních vín

VIN—ARNA V ALMĚ

Útulná, neformální vinárna ve vnitrobloku Almy je ideální místo, kde si můžete na baru užít sklenku po práci, před nebo po představení v blízkém Národním divadle, zašít se na rande i rozjet celovečerní vinnou jízdu s přáteli. Servírujeme pestrou selekci rukodělných a přírodních vín napříč Evropou, vybranou naším hlavním sommelierem Draganem Bogdanovičem z portfolia sesterské Alma Wines i dalších dovozců, kteří stejně jako my chtějí podporovat vinaře pracující bez zbytečné chemie na vinici i ve sklepě.

Těšte se na širokou nabídku vín po skleničce i po lahvi; osvědčenou klasiku, respektovanou avantgardu i autentické naturální divočiny; domácí stálice jako Milan Nestarec, Plenér nebo Martin Vajčner i zahraničí hvězdy od Gut Oggau přes Foradori nebo Giovanniho Canonicu po Marcela Lapierra a growers Champagne. (Nabídka vinárny je proměnlivá, představu o její pestrosti si můžete udělat z našeho instagramu nebo vinné karty restaurace.)

Vinaři jsou u nás častými hosty – bar pravidelně ožívá řízenými i neřízenými degustacemi, masterclasses, party s DJs a dalšími akcemi.

K vínu servírujeme lokální sýry a uzeniny, domácí paštiky a tatarák nebo v sezoně ústřice; pokud vám vyhládne víc a kuchyň vedle v Almě má otevřeno, lze si objednat něco na zub i z jídelního lístku Almy. Ochutnáte u nás i Fermentalista kofermenty a další kreativní fermentované drinky z Alma fermentlabu ve sklepě.

OTEVÍRACÍ DOBA / REZERVACE / KUDY K NÁM

Úterý – sobota 17:30 – 1:00

VIN—ARNU najdete ve vnitrobloku Almy, stačí projít velkými šedými vraty do průjezdu na adrese V Jirchářích 8 až dozadu do dvorku ve vnitrobloku.

Rezervace přijímáme telefonicky, stačí zavolat na recepci Almy (zvlášť pokud je vás víc).

SOUKROMÉ AKCE & PRONÁJMY

Půvabnou budovu někdejší tiskařské dílny, ve které vinárna sídlí, si navíc můžete užít i soukromě – pronajměte si vinárnu v přízemí a/nebo degustační sál v prvním patře třeba na firemní večírek, ochutnávku seminář, oslavu nebo privátní večeři!

Více o pronájmech prostor v Almě na privátní akce & meetingy zde.

Alma Prague Wine Bar sommelier Dragan Bogdanovic

Alma je to místo. Nechte nám na sebe email, ať víte o všem, co se u nás děje: