Alma Prague vinárna nabídka naturálních vín

KLUB by alma

Klub by Alma je poctou disko koktejlům 70. let - éře, kdy klasickou mixologii na chvíli vytlačily hravé barevné drinky, paraplíčka a ananasový džus. Místo Manhattanu Piña Colada a G&T, místo ponoření do tmy neony, disco bzukot a blyštivá sklíčka (dotykov) Studia 54.

Přesně tenhle vibe – ale s promyšlenými top ingrediencemi a vyladěnými drinky z dílny barmanů Almy Pavla Sochora a Matouše Bočka - vám servíruje náš Klub v historickém sklepení Almy. DJ každý týden, ovoce, barvy & (guilty) pleasure.

Klub by Alma je zároveň galerií digital artu, takže když se zrovna nebavíte hrou barev a textur ve své sklenici, můžete se ztratit v měnících se odstínech světelného tělesa nad barem nebo video projekcích od multidisciplinárního umělce Alexe Jindráka (Modified Studio), který je i autorem interiéru.

Klub by Alma otevíráme ve spolupráci s Ultra Premium Brands.

OTEVÍRACÍ DOBA / REZERVACE / KUDY K NÁM

Během prázdnin si dáváme pauzu, otevřeno bude jen pro zvláštní příležitosti. A v září se vrátíme v plné síle a s několika novinkami!

Klub by Alma najdete ve sklepě Almy, stačí vejít jako byste šli do restaurace / kavárny a dát se doprava a dolů po schodech.

Bez rezervace.

SOUKROMÉ AKCE & PRONÁJMY

Klub & jeho jedinečnou atmosféru si můžete užít i soukromě – pronajměte si ho třeba na firemní večírek, ochutnávku, prezentaci, oslavu narozenin nebo křest!

Více o pronájmech prostor v Almě na privátní akce & meetingy zde.

Alma Prague Wine Bar sommelier Dragan Bogdanovic

Napsali o nás

Alma je to místo. Nechte nám na sebe email, ať víte o všem, co se u nás děje: