ALMA WINES SHOP OPENING

16. 8. 2023, 18:00

MAGNUM PARTY S MARKUSEM ALTENBURGEREM

Prohlédněte si fotogalerii z akce

Alma Wines Shop Opening: MARKUS ALTENBURGER MAGNUM PARTY

Vín už jsme otevřeli nespočet, je načase pořádně otevřít taky náš obchod!

Přidejte se k nám na oficiální opening party Alma Wines Shopu ve středu 16. 8. od 18 hodin. Z Burgenlandu přijede Markus Altenburger a přiveze s sebou nejen svou ženu Bernadette (a dceru Almu, je to osud!), ale taky velkoformátové láhve starších ročníků svých vín, ať ta otvíračka stojí za to.

Kromě nich si samozřejmě po skleničce i lahvi budete moci dát všechna vína, která od Markuse aktuálně máme v nabídce, tedy nejen jeho fenomenální Frankovky, ale taky třeba oranžový Neuburg nebo elegantní minerální Chardonnay, odrážející Markusovy vápenité vinice…

Obchod, průchod i dvorek zaplní vinyl tunes by DJ ncol, proslovy, slzy dojetí i elektrizující atmosféra – počítáme s vámi!

Vstup volný, platí se jen konzumace. Další informace najdete ve Facebookové události a na Instagramu Alma Wines.

Obchod najdete na adrese V Jirchářích 8, tj. stejně jako Almu - vchod šedými vraty do průjezdu.

P. S. Den předtím, tj. v úterý 15. 8. večer, bude navíc Markus v rámci "By the Glass Takeover" v restauraci servírovat rozšířenou nabídku svých vín po skleničce – ideální příležitost pro ty, co by si chtěli jeho vína vychutnat v souladu s jídlem a v poklidnější atmosféře. Stačí si rezervovat stůl v restauraci jako obvykle.